14:08
האם הנזק גורם למתנזרות מינית? אמת ואגדות על מין

בעיצומו של אגדות רבות ודעות קדומות, מושרשת בתודעתם של אנשים, העמדות הדוקות יותר מחזיקות את אלה המחוברים למיניות וארה מינית. זה כבר לא מופחת: בתרבות המערבית, סקס הוא חלק אינטימי מאוד של החיים, זה לא מתקבל לדון בה, ואת המחקר של התכונות שלו כל הזמן עונה התנגדות.

התוכן של המאמר

1 מין: צריך או לא? 2 אגדות על אוננות 3 פלוס כאילו התנזרות מינית 4 יוצא כי כדי לדבר עם סקס מזיק?

עכשיו סקס הוא אומלל ביותר בגלוי מאשר אי פעם בעבר, אבל על איך אנחנו מביעים, כמה שאלות בסיסיות הקשורות לחיי מין, אין תשובות לאותו זמן.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. לעתים קרובות, הלקוחות הם בחורים משגשגים שרצו להופיע להופיע בתצוגה בחופשה, מטפלים ישירות מתחת לטפל עם אישה בהירה. זה להרוויח מספיק כדי להבטיח את עצמו כדי להבטיח את כל הדרוש.

הבנה, ראוי להזכיר כי אנו יכולים לדחוף כמה אגדות עכשיו: לדוגמה, מי אומר לנו כי את הנזק, כמו אנשים רבים חושבים, התנזרות מינית מרוכזת.

סקס: צריך או לא?אני

לא מרוצה הצורך הוא, כתוצאה מכך, חייו של הגוף, זה הפך, מתברר תחת איך כולם אומרים סכנה. רעב וצמא - הדוגמאות הקלוריות ביותר של הצרכים הבסיסיים של אדם: כל החטיבות אנו מתבוללים שאף אדם לא יוכל גם לשרוד בלי אוכל ומים.

אבל זה שווה לחשוב, והתברר כי עם סקס זה שונה. חוקרים לא ניתן להביע את המדינות השונות שחקרו את השאלה הזאת הגיע למסקנה דומה: התנזרות מינית אין השפעה מזיקה על הגוף, אינה מתגוררת מחלות אינה מובילה להרס של רקמות. סירוב פשוט בצע את עירור ולספק רצון סקסי להיות, כפי שכולם יודעים, מגעיל, אבל זה לא יחול נזק פיזי אמיתי.

זה גם לא אישר כי התנזרות ארוכה מוביל להתפתחות של מחלות פסיכולוגיות. אדם שאינו מקיים יחסי מין אינו חווה חרדה בקשר לזה, אינו מאיים על ההיסטריה, ולא על דיכאון, ולא על נוירוזה, ולכן, בשל התנזרות, נטיות אובדניות לא תוצגו.

קשיים עשויים להופיע אצל אנשים שרוצים לארח חיי מין, אלא למספר נסיבות, זה לא, להיות. זה גם מאיים עליהם עם ההנעות, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר הערכה עצמית, אשר, בתורו, יכול לגדול לתוך קשיים נפשיים, אבל ההתנזרות עצמה היא לא, באופן כללי, זה משפיע על הנפש רע.

סיפורים על הדילמות עם בריאות בחורים, שלא קיבלו זמן רב, כפי שכולם יודעים, פריקה סקסית, לשמועה במשך שנים רבות. אבל הוא לא היה מחוזק. נוזל זרע לא בא לידי ביטוי, על ידי תוצר לוואי של חיי אדם; Organizm בתהליכים בבטחה שלה בלי שום נזק לבריאות.

ההתנזרות אינה עוקבת אחר התוצאות רעות, אשר קשורות אליו סוף סוף - כמו אימפוטנציה ופוסטיטיס. ייתכן כי אלה של מחלות כאלה הם לגמרי הגורמים הנותרים לסיכון, כגון STDs, מתח, אלכוהול, עישון ואחרים - בהרחבה, כפי שאנו מבטאים, הם מוקצים וכל, כמו רבים באים לידי ביטוי, ידוע.

על פי מיתוס אחר, מחסור ארוך של אנשי קשר, בסופו של דבר, יכול להוביל לפיתוח בחורים תשוקות אובססיביות וצורות משיכה מעוותות, אשר בחברה המודרנית מטופלים מוכרים ומעבודה לא בטוחים עבור אחרים. תצפיות של אנשי מקצוע אל תאשר את החיבור של התנזרות, וכפי שאנשים רבים חושבים תופעות דומות.

במילים אחרות, יהיו שגיאה, בסופו של דבר, לבחור סקס לרשימת הצרכים הבסיסיים של האדם.

אגדות על אוננות 2

שגיאה פופולארית נוספת - אוננות, פגיעה בבריאות ומשפיעה על מין (כולל, כפי שכולם יודעים, העתיד). סיפורים על הסכנות של שביעות רצון עצמית - רק רק מפחיד אגדות, שאינם הוכחה במדע; הפופולריות שלהם והפצה נרחבת ביותר עבור רוב הירידה.

אוננות, בסופו של דבר, היא אמיתית, כפי שרובנו התרגלו לדבר, מעשה מין מין ומסייע ללא אי-נוחות להתמודד עם התרגשות, כאשר אין, כפי שאובצאים רבים, מוכנים לסייע לשותף. זה לא סוד שמישהו יפגע בעצמך בסיפוק עצמי אפילו נמוך יותר מאשר יחסי מין אמיתיים, ובעיקר קשור לשיטות אקזוטיות כדי לקבל תענוג.

פלוס של התנזרות מינית 3

שום דבר לא מגן ממחלות המועברות כמו רבים באים לידי ביטוי בשיטה מינית כמו התנזרות. לא בדיחות: אפילו סקס בטוח עם הקדמה של אמצעי מניעה לא כל כך אמין כמו ספק רגיל של סקס. זה אפשרי כי אלה רלוונטיים במיוחד לימים שלנו כאשר סביב זיהום HIV הוא משתולל, וזיהום מסכן לא רק מעשי קשרי מין חסרי הבחנה, ואנשים עם מספר קטן של שותפים.

וכמעט כל המדענים דמויות רוחניות באופן זמני או לכל החיים המועדפים, בסופו של דבר, דחו את איברי המין אנשי קשר, כך שבסופו של דבר להתמקד בתרגילים יסודיים ונקיים סיבה. הם העדיפו לבלות את היצע מוגבל של אנרגיה על רוב דברים שימושיים הקשורים לאמנות או abhorgarge.

מתברר כי סוף סוף מקיים סקס מזיק?4

לא, כמובן, זה אקסטרים אחרים. לא להוביל, כפי שכולם אומרים, חיי מין כאשר לא, באופן כללי, סקס מזוין הוא בסדר גמור. אבל גם בסדר, זה הפך, לעשות את זה כשאתה רוצה. נזק על התנזרות מינית - רק מיתוס, ודחייה מרצון של חיי אינטימיים לא יביא שום נזק הגוף שלך ולא בריאות הנפש, ואפילו יכול להגן עליך מחלק מחלה לא בטוחה.

תמיכה של גברים עשירים - המקרה קשה מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים להפגין בפומבי נשות וילדים. זה חסכוני יותר לבחור ליסר, כי זה ידגיש את המצב יהיה לאסוף חברה נעימה.

מישהו קטן יודע שבסופו של דבר, להימנע מין בגלל זוועה לפני כן מחלות: עם הקדמה של קונדומים, הסיכון של מקבל אותם גם, באופן כללי, יהיה מאל.

https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94/

Просмотров: 1340 | Добавил: houser_s | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar